فریاد درون :اینسترومنتال عمیق پروفسور کیلومیناتی و NaDre K

(اولین رای را ثبت کنید)
۱۳۹۷-۱۱-۰۷
فریاد درون : اینسترومنتال موزیکیست بی کلام عاری از هر گونه آواز و صدای خواننده ، گیرایی و قدرت کار یک آهنگ ساز در اینگونه موسیقی نمود پیدا میکند زیرا دیگر صدای و آوایی از خواننده نیست که جلب توجه کند و این کار تماما بر عهده ی موسیقیست ، چون در این نوع موسیقی آوایی از خواننده نیست ما در موزتکست ...

فریاد درون :

اینسترومنتال موزیکیست بی کلام عاری از هر گونه آواز و صدای خواننده ، گیرایی و قدرت کار یک آهنگ ساز در اینگونه موسیقی نمود پیدا میکند زیرا دیگر صدای و آوایی از خواننده نیست که جلب توجه کند و این کار تماما بر عهده ی موسیقیست ، چون در این نوع موسیقی آوایی از خواننده نیست ما در موزتکست به آن لقب فریاد درون داده ایم.

 

اینسترومنتال عمیق پروفسور کیلومیناتی و NaDre K :

دو پرودیوسر از بهترین ها و عضو گروه K Nation با تولید این اینسترومنتال زیبا سعی دارند تا دقایقی شما را از دنیای پیرامون خود جدا کرده و با صداها و آواها دنیایی دیگر برای شما متصور شوند. این موزیک بی کلام را که دومین قطعه از آلبوم جدید پروفسور کیلومیناتی است را از دست ندهید و لذت ببرید.

دانلود با کیفیت 128 از لینک مستقیم دانلود با کیفیت 320 از لینک مستقیم

 

 

نوشته فریاد درون :اینسترومنتال عمیق پروفسور کیلومیناتی و NaDre K اولین بار در MusText | متن آهنگ ایرانی و خارجی پدیدار شد.

دانلود آهنگ جدید
برنا
بک لینک قوی ، انبوه و ارزان در سئو چیست؟
فرش ماشینی کاشان
سئو سایت، بهینه سازی سایت
خرید فالوور واقعی
سئو چیست؟
© تمامی حقوق سایت برای متن آهنگ | متن موزیک محفوظ است