متن کامل آلبوم حرف آخر از بیگرض به همراه لینک دانلود

۱۳۹۶-۰۱-۳۱
  پس از انتظار طولانی و پست های متعدد بیگرض در اینستاگرام در مورد آلبوم حرف آخر ، بالاخره این آلبوم زیبا در سی و یک فروردین 1396 منتشر شد. در این آلبوم چهار قطعه شنیدنی و با موضوعاتی اجتماعی ، و با آهنگسازی های خوده بیگرض عزیز به جز آهنگ بدرقه که با محمدرضا صالح نیا مشترک انجام شد. لازم ...

 

پس از انتظار طولانی و پست های متعدد بیگرض در اینستاگرام در مورد آلبوم حرف آخر ، بالاخره این آلبوم زیبا در سی و یک فروردین 1396 منتشر شد. در این آلبوم چهار قطعه شنیدنی و با موضوعاتی اجتماعی ، و با آهنگسازی های خوده بیگرض عزیز به جز آهنگ بدرقه که با محمدرضا صالح نیا مشترک انجام شد. لازم به ذکر است این آلبوم برای کسانی که پیش خرید کرده اند آلبوم به طور کامل ارسال شده است.

آنچه برای شما آماده کرده ایم متن کامل تمامی ترک های این آلبوم است که با کلیک بر روی آنها میتوانید به هر کدام دسترسی داشته باشید ، همچنین در پایین همین مطلب میتوانید هر کدام از آهنگ ها رو به صورت جداگانه گوش داده یا دانلود کنید.

.تمام آهنگ ها همراه با متن افزوده میباشد ، اگر با این قابلیت آشنایی ندارید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده هر مطلب روی آن کلیک کنید
  1. متن آهنگ بدرقه از بیگرض
  2. متن آهنگ مسخره از بیگرض
  3. متن آهنگ هرزه از بیگرض
  4. متن آهنگ حرف آخر از بیگرض

  • بدرقه - Bigrez
  • مسخره - Bigrez
  • هرزه - Bigrez
  • حرف آخر - Bigrez
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

 

نوشته متن کامل آلبوم حرف آخر از بیگرض به همراه لینک دانلود اولین بار در MusText | متن آهنگ ایرانی و خارجی پدیدار شد.

© تمامی حقوق سایت برای متن آهنگ | متن موزیک محفوظ است